festival-loader

Afyon Motosiklet Festivali


06Eylül
Cuma
2019
08Eylül
Pazar
2019

Afyonkarahisar - Afyonkarahisar

Afyon Motor Sporları Merkezi

Etkinlik Yapılıp Bitmiş.

Yeni Tarihler İçin Tıklayın..

Paylaş:

2.Afyon Motosiklet Festivali


NE ZAMAN?

06 Eylül 2019 Cuma

08 Eylül 2019 Pazar

NEREDE?

Afyonkarahisar - Afyonkarahisar
Afyon Motor Sporları Merkezi

DÜZENLEYEN KİM?

Bu etkinlik Afyon Motor Sporları Merkezi tarafından düzenleniyor.
www.turkeymxgp.com

Ne zaman yapılacak?

06.09.2019 tarihinde başlayacak.

Ne zaman bitiyor?

08.09.2019 tarihinde bitiyor.

Kim düzenliyor?

Festival sahibi Afyon Motor Sporları Merkezi

Programda neler var?

Yarışların yanı sıra kurulacak sahnede birbirinden ünlü isimleri ağırlayacak olan Uluslararası Afyon Motofest'de bu sene Murat Boz, Aleyna Tilki ve Fedon ana sahnede yer alırken alt gruplar ve sanatçılar ile gün boyu eğlence sizi bekliyor. Gün Boyu Ücretsiz Etkinlikler Festivali ve Dünya Şampiyonasını gün boyu dolu dolu yaşayabilirsiniz. - Müzik Konserleri - Curling - Mini Golf - Şişme Oyun Parkları - Zip Line - Mini Atv - Jet Ski gösterileri - Çocuklar için motosiklet eğitimleri Ve onlarca farklı ücretsiz etkinlikler size keyifli dakikalar yaşatacak.

DETAYLAR

Motor Sporları   › Motosiklet  

Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir motosiklet şampiyonasının düzenleneceği festivalde, yeni arkadaşlıklar edinilirken tüm gün süren keyifli etkinlikler sayesinde katılımcıların kaliteli zaman geçirmesi sağlanacak. Biletlerin online ortamda satışa sunulduğu etkinlik boyunca kamp alanında çadırda ya da şehir merkezindeki otellerde konaklama imkanları sunulacak.

AÇIKLAMALAR

Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Afyon Motosiklet Festivali, 6 Eylül'de start alacak. Yerli ve yabancı motosiklet tutkunlarının bölgeye akın etmesini sağlayacak olan etkinlik, bu yıl da renkli görüntülere sahne olacak.6-8 Eylül tarihlerini kapsayacak olan festivale farklı yaş gruplarından yoğun bir katılım bekleniyor. 20 farklı spor etkinliğinin yapılacağı festival alanında, kültürel ve sosyal etkinliklere de yer verilecek. Afyon Motor Sporları Merkezi'nde oynanacak olan yarışçılar ve şöhretler karması ise heyecanlı dakikaların yaşanmasını sağlayacak.Bölge halkının katılımıyla zenginleşecek olan festival boyunca bölgeye özel tatlar denenecek ve satın alma şansı yaratılacak. Canlı müzik dinletilerinin yanı sıra yarış alanını ziyaret edecek olanlar için büyük sürprizler de hazırlanacak.Dünyada eşi benzeri görülmemiş bir motosiklet şampiyonasının düzenleneceği festivalde, yeni arkadaşlıklar edinilirken tüm gün süren keyifli etkinlikler sayesinde katılımcıların kaliteli zaman geçirmesi sağlanacak. Biletlerin online ortamda satışa sunulduğu etkinlik boyunca kamp alanında çadırda ya da şehir merkezindeki otellerde konaklama imkanları sunulacak.


DİĞER YILLAR


  • 6. Afyon Motosiklet Festivali
  • 5. Afyon Motosiklet Festivali
  • 4. Afyon Motosiklet Festivali
  • 3. Afyon Motosiklet Festivali
  • 1. Afyon Motosiklet Festivali


⇱ Sürükle

Hepsini Sil  

X