Farkındalık Festivali


13Temmuz
Cumartesi
2019
14Temmuz
Pazar
2019

Bolu - Mudurnu

Taksim İnternational Abant Palace Otel

Etkinlik Yapılıp Bitmiş.

Yeni Tarihler İçin Tıklayın..

Paylaş:

16.Farkındalık Festivali


NE ZAMAN?

13 Temmuz 2019 Cumartesi
14 Temmuz 2019 Pazar

NEREDE?

Bolu - Mudurnu
Taksim İnternational Abant Palace Otel

DÜZENLEYEN KİM?

Bu etkinlik Dünya Değişim Akademisi tarafından düzenleniyor.
www.festivalbudur.org

Ne zaman başlıyor?

Farkındalık Festivali 13.07.2019 tarihinde başlayacak.

Ne zaman bitiyor?

Farkındalık Festivali 14.07.2019 tarihinde bitiyor.

Kim düzenliyor?

Festival sahibi Dünya Değişim Akademisi

Programda neler var?

13 Temmuz Cumartesi; *11:00 Kök Enerji Merkezi Çalışması - Özgüvenin Geliştirilmesi *12:30 Kahvaltı *13:45 Sağlıklı Yaşam Vakfı Semineri *14:30 Korkuyu Aşma Sanatı *15:30 Stres Yönetimi *17:00 Pelvis Enerji Merkezi Çalışması - Yaratıcılığın Geliştirilmesi *18:45 Akşam Yemeği *19:45 Dans Gösterileri *20:00 İnteraktif Söyleşi - Tüm Sorulara Cevaplar 14 Temmuz Pazar; *08:00 Karın Enerji Merkezi Çalışması – İçsel Gücün Geliştirilmesi *09:30 Kahvaltı *12:30 Öfkeyi Dönüştürme Sanatı *13:30 Depresyondan Özgürleşme Sanatı *15:00 Göğüs Enerji Merkezi Çalışması - Saf Sevginin Geliştirilmesi


DETAYLAR

Spor Festivalleri   › Tüm Spor Dalları  
Farkındalık Festivalleri Dünya Değişim Akademisi’nin 55 yıllık bilgi ve deneyim birikimi ile 10 seneden bu yana kesintisiz olarak her ay düzenlenmekte. İlk defa 2008 senesinde katılımcılardan gelen taleplerle bu uygulamaları doğaya taşımak ve doğayla bütünleşerek tekniklerin etkisini artırmak amacıyla düzenlenmiş olan Farkındalık Festivali bugüne kadar binlerce katılımcının buluşma noktası olarak uluslararası bir organizasyon haline geldi. Dünya Değişim Akademisi bu festivaller aracılığıyla insanlığa üç tür bilgi sunmaktadır; dünyasal bilgi, sanatsal bilgi ve varoluşsal bilgi. Dünyasal bilgi nesnel gerçeği, varoluşsal bilgi ise öznel gerçeği kesfetmeye yardım eder. Sanatsal bilgi ise bu ikisinin arasında bir köprüdür ve dünyasal bilgiden varoluşsal bilgiye geçiş yapmayı sağlar. Bu nedenle festivallerimiz hayata mutluluk ve neşe katmak, varoluşsal güzelliği keşfetmek, coşkuya neden olmak, şarkı söylemek, dans etmek ve hayatı kutlamak için her türlü bilinçli çabadan ibaret olan sanatsal faaliyetleri kapsamakta ve kucaklamaktadır. Farkındalık Festivalleri aracılığıyla gerçekleşen değişim bireyi makineleşmiş ve robotlaşmış yaşamdan özgürleştirmekte ve bireyin gerçek doğasına geri dönmesini sağlamaktadır. Pozitif, barış dolu, özgüvenli ve özgür bireylerden oluşan bir Dünya’nın üzerinde yükseldiği sağlam temelleri oluşturmanın farkındalığı ile yolumuza emin adımlarla devam adiyor ve bütün dünyayı bu festivallerden yayılan coşku ve bilgelikle buluşturmayı hedefliyoruz. Gece karanlıktır ama umutsuz değildir, çünkü gecenin karanlığında şafak umudu vardır. Şafak aydınlık demektir ve biz insanlığa aydınlığın umudunu taşıyoruz.

AÇIKLAMALAR

16 yıldır her ay yapılan Uluslararası Farkındalık Festivali, Temmuz ayında Abant’ta yapılacak. İki gün sürecek etkinliği organize eden Dünya Değişim Akademisi yetkilileri: “Değişim Kapısından Geç” temalı festivalden bambaşka biri olarak döneceksiniz. Daha sağlıklı, daha farkında, daha kararlı, daha sevgi dolu, daha mutlu bir “siz” yaratmak için gelin bu etkinliği kaçırmayın, diyor. Devasa çam ormanları ve cennet Abant gölü manzarasında yapılacak festivalin programında 4 özel enerji merkezi çalışması var. Ayrıca uygulanacak öfke, korku, stres ve depresyondan özgürleşme konulu pratik değişim programlarına katılabileceksiniz. Farkındalık Festivali’nin size kattıklarıyla günlük hayatınızda daha sağlıklı iletişim kurmanın keyfini sürebileceksiniz. Özgüveninizi artırarak başarı ve mutlulukla dolu bir hayat yaşamanızı hedefleyen bu festivalde birçok interaktif söyleşiye ve bireysel gelişime yönelik kitaba da ulaşabilirsiniz. FESTİVALDE NELER VAR? Enerji Merkezi Çalışmaları: Özgüven, Yaratıcılık, İçsel Güç ve Saf Sevginin geliştirilmesine yönelik 4 özel çalışma! Fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal olarak dengeye ulaşmak, farkındalığı yükseltmek için! Değişim Programları Öfkeyi Dönüştürme Sanatı: Öfkeyi fark etme, kaynağını anlama ve sevecenliğe dönüştürme! Korkuyu Aşma Sanatı: Felç edici korku duygusunu aşma ve doyasıya yaşama sevinci! Stres Yönetimi: Strese neden olan olaylara ve durumlara verilen tepkileri doğallıkla yönetme becerisi! Depresyondan Özgürleşme Sanatı: Yaşama sevinci tükendiğinde karanlığa gömülmek yerine, yaşama daha fazla tutunma gücü! İnteraktif Söyleşi Eğlence dolu dans gösterilerinin ardından festivalin zirvesi söyleşide bilgelik akışı içinde tüm sorulara cevaplar var!


DİĞER YILLAR


  • 19. Farkındalık Festivali
  • 18. Farkındalık Festivali
  • 17. Farkındalık Festivali
  • 15. Farkındalık Festivali

Bolu Festivalleri (2024 - 2025)


Mengen Uluslararası Aşçılık Ve Turizm Festivali
Bolu Mengen
23.08.2024 / 25.08.2024
Bolu Müzik Festivali
Bolu
11.10.2024 / 13.10.2024
Bolu Belediyesi Tiyatro Festivali
Bolu Bolu
Tahmini Tarih:15.03.2025 / 23.03.2025

⇱ Sürükle

Hepsini Sil  

X